• O nas

O nas

Laplando to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór urządzeń poleasingowych, takich jak laptopy i komputery stacjonarne. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnych cenach, z dbałością o zadowolenie klienta i ochronę środowiska.

Sprzedając urządzenia poleasingowe, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów elektronicznych i zużycia zasobów naturalnych. Wspieramy ideę gospodarki obiegu zamkniętego, w której produkty są naprawiane, odnawiane i ponownie wykorzystywane, zamiast trafiać na wysypisko. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom nie tylko korzyści finansowe, ale także ekologiczne.

Wszystkie urządzenia, które oferujemy, są sprawdzone i przygotowane do użytku przez naszych wykwalifikowanych techników. Oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany w razie potrzeby. Zapewniamy również szybką i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów Laplando!oferujęmy urządzenia największych producentów na świecie:
-Dell
-HP
-Lenevo
-Apple

onas_loga.jpg


Właścicielem sklepu jest

JAKDEM JAKUB DEMSKI

ul. Marka Hłaski 53

54-608, Wrocław

REGON: 526188060

NIP: 8943218320