• Formy Płatności

Szybkie płatności Online

Najwygodniejsza i najszybsza forma płatności - szybkie i bezpieczne płatności PayU. Dokonaj płatności Blikiem lub logując się do wybranego przez Ciebie banku. Szybkie płatności księgowane są najczęściej już w ciągu kilku minut od zakupu. 

Jak działa PayU | Metody płatności | Lista banków

Płatność przy odbiorze

Wybierając opcję „Płatność przy odbiorze”, płatności dokonasz u kuriera, który dostarczy zamówienie. Płatności można dokonać wówczas gotówką, kartą lub blikiem. 

Formy Płatności

Wpłata na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie zalogować się do banku i wykonać przelew, udać się do placówki pocztowej bądź bankowej lub potrzebują fakturę - proforma przed wykonaniem przelewu. 

Formy płatności - Sklep turystyczny Regatta, CMP, Dare2B - Aktywnyturysta.pl

Raty PayU

Sklep korzysta z integracji z operatorem płatności PayU, co umożliwia zakupy na raty. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, na ostatnim etapie zakupów wybierz metodę płatności "Raty PayU" i postępuj zgodnie z instrukcjami na formularzu płatności. Więcej informacji na temat zakupów na raty znajdziesz w sekcji 'Raty'

PayU | Raty

Odroczone płatności PayU

Chcesz dokonać zakupu już teraz, ale zapłacić za niego dopiero za 30 dni? To proste! Wybierz opcję płatności 'Odroczone płatności PayUpo' na ostatnim etapie zakupów i postępuj zgodnie z instrukcjami na formularzu płatności.

PayPo - kup teraz, zapłać później - Sklep Życia